Dökümanlar

 

Kurumsal

İleriyi gören adımlarımız, hep mükemmelin peşinde...

NORM’U NORM YAPAN DEĞERLERİMİZ

Müşterilerimiz için fark yaratırız.

Takımın gücüne İnanırız.

Adil ve saygılı davranırız.

Topluma ve çevreye değer katarız.
 

Normlarımızı ve kendimizi sürekli geliştiririz.

Misyonumuz

Paydaşlarına değer yaratan, her zaman güvenilen ve tercih edilen küresel çözüm ortağı olmaktır.

Vizyonumuz

Çalışan ile birlikte mükemmelliğin peşinde koşan, küresel bir firma olmaktır.

İlkelerimiz

Ülke ekonomisinin en büyük yapı taşlarından biri olmak, yer aldığımız her alanda değer yaratmak için çalışırız.

Mükemmeliyetçi bir yaklaşımla, her zaman en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan Norm Holding olarak; tüm birimlerimizde proaktif ve yenilikçi yöntemlerle hareket eder, müşterilerimizden tedarikçilerimize kadar temas ettiğimiz her noktada beklentileri karşılarız.

Ürünlerimizde ve hizmetlerimizde üstün kaliteye ulaşmak, temas ettiğimiz her noktada güvenilirliğin ve saygınlığın simgesi olmak önceliğimizdir. Şimdiye kadar attığımız her adımda bu çizgimizden taviz vermedik.

Norm Holding olarak sıfır hata felsefesiyle hareket eder, müşteri memnuniyeti odaklı üretim ve hizmet anlayışını tüm süreçlerimizde uygularız.

Kalite Yönetim Sistemi'nin grup firmalarımızın tüm kademelerince anlaşılması, uygulanması ve sürdürülmesi; hataları oluşmadan önlememizi ve yapılan hataların tekrarlanmaması için gerekli tedbirleri almamızı sağlamaktadır.

Bağlantı elemanları ile ilgili gelişen teknolojiyi yakından takip etmek, çalışanlarımızın gelişimini sağlayacak eğitimler vermek, sistemi sürekli iyileştirmemize olanak tanımaktadır.