Dökümanlar
page

Basın Bültenleri

Norm Holding ve bünyesindeki şirketler ile ilgili basın duyurularına ve gerekli dökümanlara bu sayfadan ulaşabilirsiniz

Norm Holding Şirket Logoları

Basın Bültenleri

10 Aralık, 2018
Nedim Uysal’a “Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak” ödülü “İş’te Başarı Ödülü” Nedim Uysal’ın
İzmir Özel Türk Koleji ve İTK Mezunları Derneği işbirliği ile bu yıl sekizincisi gerçekleştirilen “Bahattin Tatış Yarınlarda Var Olmak Ödülleri”nde Norm Holding kurucusu ve Onursal Başkanı Nedim Uysal, “İş’te Başarı Ödülü’nün sahibi oldu.
07 Aralık, 2018
Norm’a Ar-Ge ödülü Yılın en iyi Ar-Ge projesi Norm’un
İzmir Teknoloji ve İnovasyon Platformu’nun düzenediği İZTEK İnovasyon Ar-Ge ve Teknoloji Ödülleri 2018(de Yılın En İyi Ar-Ge Projesi ödülünü Norm Holding Ar-Ge Merkezi kazandı. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı İzmir Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü’nde yapılan törende töreninde birincilik ödülünü Norm Holding Onursal Başkanı Nedim Uysal ve projeyi geliştiren Norm Holding Ar-Ge ekibi birlikte aldı.
01 Ekim, 2018
Norm Holding’den ABD açılımı
Bağlantı elemanları alanında özellikle dünya devi otomotiv firmalarının tedarikçisi durumunda olan ve bu anlamda sektöründe Türkiye’nin en büyüğü olan Norm Holding, Avrupa’dan sonra Amerika Birleşik Devletleri’ne de açılıyor.
28 Eylül, 2018
Norm Cıvata’ya bir ödül daha Alacak yönetimi ödülü kazandı
Norm Holding’in en önemli şirketlerinin başında gelen Norm Cıvata, Fortune Türkiye Dergisi’nin bu yıl 11.’sini açıkladığı Fortune 500 Türkiye 2018 araştırmasında ödüle layık görüldü. Gecenin sponsorlarından Euler Hermes'in Yılın Alacak Yönetimi Ödülü’nü kazanan Norm Cıvata adına ödülü Euler Hermes Türkiye CEO’su Özlem Özüner’in elinden Norm Holding CFO’su Bayram Akyüz aldı.
18 Eylül, 2018
Norm ailesi piknikte buluştu
İki binin üzerinde çalışanı ve bünyesindeki sektör lideri şirketleri ile Türkiye’de üretim ve satış olarak bağlantı elemanları piyasasının lideri durumunda olan Norm Holding, çalışanlarıyla piknikte bir araya geldi.
05 Ağustos, 2018
Norm Cıvata’dan Uluslararası Proje Projenin bütçesi 2 milyon Euro
Norm Cıvata, yaptığı uluslararası projelerle de dünyada adından söz ettirmeyi başarıyor. Norm Cıvata’nın kurucu üyelerinden olduğu EUREKA SMART Advanced Manufacturing Kümesi, proje başvuruları için ilk çağrısını 11 Aralık 2017 tarihinde duyurmuştu. Bu çağrı kapsamında Norm Cıvata’nın, Belçika, İsveç ve İspanya’dan ortaklar ile beraber hazırladığı “Cryogenic assisted machining – CryoMach” projesi, uluslararası hakemler tarafından yapılan değerlendirme sonucu “EUREKA SMART Label” almaya hak kazandı.
25 Mart, 2018
Norm’a bir ödül de OSD’den Norm Cıvata’ya yan sanayi başarı ödülü
Özellikle otomotiv sektörüne verdiği büyük katkıyla adından söz ettiren Norm Holding şirketlerinden Norm Cıvata’ya bir ödül de Otomotiv Sanayi Derneği’nden (OSD) geldi.
10 Mart, 2018
Norm Holding’e Fastener Fair Turkey’de büyük ilgi Ar-Ge lideri Norm, en yeni ürünlerini sergiledi
Türkiye bağlantı elemanları sektörünün en büyük buluşma noktası Fastener Fair Turkey’in 4.’sü İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirildi. Sektörün lideri Norm Holding de, bu dev buluşmada holding şirketlerinden Norm Cıvata, Standart Cıvata ve Best Kale Cıvata ile yerini aldı.
06 Mart, 2018
Norm Holding öğrencilerle buluştu Norm’dan genç mühendislere kariyer tavsiyeleri
Gençlerin iş hayatına kazandırılmasına her zaman büyük destek veren Norm Holding, Mühendisler Sektörle Buluşuyor (MÜSEB) etkinliği kapsamında İzmir Katip Çelebi Üniversitesi (İKÇÜ) Mühendislik Fakültesi öğrencilerinin konuğu oldu.
20 Şubat, 2018
Nedim Uysal’ı gururlandıran açılış
Özel İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi (İAOSB) Nedim Uysal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Faruk Özlü’nün de katıldığı bir törenle açıldı.
16 Şubat, 2018
Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde karne heyecanı Geleceğin ustaları karne heyecanı yaşadı
Norm Holding bünyesinde faaliyet gösteren ve bugüne kadar pek çok öğrenciyi nitelikli ara elemanlar olarak sanayiye kazandıran Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde karne heyecanı yaşandı.
21 Aralık, 2017
Norm Cıvata, Ar-Ge’de de birinci
Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından her yıl düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi'nde 'metal ürünler' kategorisinde 2016 yılı Türkiye birinciliğini Norm Holding’e bağlı Norm Civata kazandı.
14 Aralık, 2017
Bowling Ligi’nde İzmir ikincisi Norm Holding
Şirketlerin eğlence dolu rekabeti “Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi”nde 2017’nin son karşılaşmaları …… tarihleri arasında gerçekleşti. 11. Şirketler Yarışıyor Bowling Ligi finalinde Norm Holding İzmir ikincisi oldu.
08 Aralık, 2017
Kamil Başaran Norm Holding CEO’su oldu
Kısa bir süre önce holding yapılanmasını başarı tamamlayan Türkiye’nin bağlantı elemanları piyasası lideri olan Norm Holding, deneyimli yöneticilerden Kamil Başaran’ı da CEO’luk görevine getirdi.
30 Kasım, 2017
Norm Holding, itelligence ile dijital dönüşüm yolculuğunu başlatıyor!
Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’nin lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan, üretimini son 10 yılda 4 katına çıkaran Norm Holding, dijital dönüşüm yolculuğunda stratejik çözüm ortağı olarak itelligence’ı seçti. Başta otomotiv ve beyaz eşya olmak üzere, 44 yıldır mobilyadan inşaat ve makineye kadar birçok alan ve sektörde faaliyet gösteren Norm Holding, itelligence’ın sunduğu uçtan uca SAP çözümleriyle, BT altyapısını sadeleştirerek tüm iş süreçlerini ve 9 ayrı üretim tesisini tek merkezden yönetecek. Ocak 2019’da sona ermesi planlanan projede, şirketin dijital dönüşüm sürecinde, SAP’nin en yeni çözümleri devreye alınarak iş süreçleri sadeleşecek ve önemli bir verimlilik artışı sağlanacak.
05 Ekim, 2017
Mesleki eğitimde “Norm”ları belirliyor Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde ders başı heyecanı
İzmir’in endüstri devi Norm Grup, bünyesinde bulundurduğu mesleki eğitim merkezleriyle, mesleki eğitimde de normları belirliyor. Bugüne kadar yüzlerce genci iş dünyasına kazandıran Norm Mesleki Eğitim Şubeleri’nde, yeni eğitim yılı açılış heyecanı yaşandı.
02 Ekim, 2017
Nedim Uysal’a Salihli TSO’dan Onur ödülü
Salihli Ticaret ve Sanayi Odası, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Ekonomi Ödülleri Töreni’nde, Norm Grup Kurucu Onursal Başkanı Nedim Uysal’a “Onur Ödülü” verdi. Yapılan törenle ödülünü alan Uysal,Salihlili olmaktan gurur duyduğunu belirterek, kendisini bu ödüle layık gören Salihli Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür etti.
13 Eylül, 2017
NORM Cıvata’da hedef globalleşme
Cıvata, somun ve bağlantı elemanları üretiminde Türkiye lideri olan Norm Cıvata, globalleşme hamlelerini somutlaştırmak adına gözünü Doğu Avrupa ve Amerika Birleşik Devletleri pazarlarına dikti.
17 Ağustos, 2017
Bakan Özlü’den Norm Grubu’na tam not Yerli üretime Bakan Özlü’den tam destek Komisyon üyeleri Uysal ve NRM Makina’yı ziyaret etti
22 Temmuz, 2017
Norm Ailesi geleneksel sünnet şöleninde buluştu
Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu şirketleri çalışanları, her yıl geleneksel olarak düzenlenen toplu sünnet şöleninde buluştu.
09 Haziran, 2017
NORM Cıvata’dan 44’üncü yılda 44 sıralık sıçrama NORM, ihracatta ilk 200’de
İzmir Bornova’da 1973 yılında çift vuruşlu bir set makine ile cıvata üretimine başlayan Norm Cıvata, 44 yıllık serüvenini Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan 2016 yılında en çok ihracat yapan firmalar listesinde 44 sıra birden yükselip ilk 200’e girerek taçlandırdı
05 Haziran, 2017
Norm, listede 13 basamak yükseldi Norm Cıvata, İSO 500’de yükseliyor
Norm Cıvata San. ve Tic. A.Ş., İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) açıkladığı Türkiye’nin “İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” 2016 yılı listesindeki yerini yükselerek korudu. Norm Cıvata geçen yıl 230. Sıradan girdiği listede bu sene 13 basamak yükselerek 217. Sıraya çıktı.
14 Nisan, 2017
NORM CİVATA DÜNYADA EN KAPSAMLI BAĞLANTI ELEMANLARI FUARI FASTENER FAIR STUTTGART’TA YERİNİ ALDI
Sektörün en büyük Türk sermayeli markası ve ihracat lideri Norm Civata, iki yılda bir Stuttgart’ta düzenlenen ve Avrupa’nın en prestijli bağlantı elemanları fuarı olan “ Fastener Fair Stuttgart’ta” yerini aldı.
13 Nisan, 2017
EGOD 22’nci yılını Sanayi 4.0 ile kutladı
Yorgancılar: “Sanayi 4.0’a ayak uyduramayanlar piyasadan silinecek” Ersoy: “Üretim sistemini robotlar ele geçirecek”
02 Mart, 2017
Norm Sanat Galerisi Grubu Karma Resim Sergisi ile Salihli’de sanatseverler ile buluşuyor…
2003 yılından bu yana Norm Grubu bünyesinde Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren ve sektöründe tek örnek olan Norm Sanat Galerisi’nde atölye çalışmalarına katılan sanatçıların eserleri bu kez Salihli’de özel bir sergi ile sanatseverler ile buluşuyor.
02 Aralık, 2016
NORM Cıvata Volkswagen Uluslararası Tedarikçi Fuarında(IZB) misafirlerini ağırladı
Otomotiv sektörünün lider oyuncusu Volkswagen'in yan sanayileri icin iki senede bir Wolsburg’da düzenledigi uluslararası tedarikçi fuarında (IZB)Norm Civata standı büyük ilgi gördü.
26 Ekim, 2016
NORM İNOVASYONDA HIZ KESMİYOR
Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm Grubu lokomotif şirketi Norm Cıvata: Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından bu yıl 5.si düzenlenen özel sektör Ar-Ge Merkezleri Zirvesi “metal ürünler” kategorisinde 2015 yılı Türkiye 1.si oldu.
19 Ekim, 2016
Afrika’daki kadın mücadelesi İzmir’de sergileniyor
Cinsiyet ayrımcılığı heykel sergisinde “Kadına çarpan, taşa çarpar” 1900’lü yıllarda Güney Afrikalı Kadınlara yapılan cinsiyet ayrımcılığını anlatan 20.Yüzyıl Güney Afrikası’nda Kadınların Mücadeleleri Temalı ‘’Gözyaşlarımız ve Zaferlerimiz “fotoğraf sergisi ve “Afrika Heykel Sanatları” sergisi açılışı İzmir’de gerçekleşti. Sergi, ay sonuna kadar Atatürk Organize Sanayi Bölgesi’ndeki Norm Sanat Galerisi’nde ziyaret edilebilecek.
08 Haziran, 2016
Norm Civata Başarı Grafiğini Yükseltiyor
Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın önde gelen bağlantı elemanları üreticisi Norm Cıvata San. Ve Tic. A.Ş başarılarını taçlandırmaya devam ediyor.
03 Haziran, 2016
Kitvak'a Ressam Desteği
Norm Sanat Galerisi çatısı altında çalışmalarını sürdüren ve 21 ressamdan oluşan Norm Sanat Grubu, eserlerini Kitvak yararına görücüye çıkardı
30 Mayıs, 2016
2016'da Türkiye’nin En İyi Şirket Futbol Takımı: NORM GRUP
İstanbul, İzmir, Ankara, Kocaeli, Adana ve Konya’da bulunan 150 şirketin futbol takımlarının Business Cup 2016’daki zorlu mücadelelerinin sonunda ipi göğüsleyen Norm Grup oldu.
08 Nisan, 2016
Norm Grup’un Yenilikçi Ürünleri, İstanbul 3. Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı’nda Sektörün Önde Gelenleri ile Buluştu
Türkiye bağlantı elemanları sektörünün lideri Norm Grup, bu yıl 3. sü düzenlenen Bağlantı ve Sabitleme Elemanları Teknolojileri Fuarı’nda boy gösterdi. Fuar 30 – 31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirildi.
29 Mart, 2016
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı’ndan Norm Cıvata’ ya ödül
Norm Grubu lokomotif şirketi Norm Cıvata; Bilim- Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen Verimlilik Projeleri yarışması kapsamında Büyük Ölçekli işletme Ar-Ge kategorisinde üçüncülük ödülüne layık görüldü.
25 Mart, 2016
Norm Grubu şirketlerine EBSO’dan Ödül
Bağlantı elemanları üretiminde uyguladığı yenilikçi yaklaşım ve deneyimli ürün geliştirme altyapısıyla Türkiye’de lider, Avrupa’nın ilk beş üreticisi arasında yer alan Norm, 2016 yılına “Üretim” ve ‘Yatırım” dallarında aldığı ödüllerle merhaba dedi.
04 Mart, 2016
Norm Grubu Proje Pazarı Ödülleri Sahiplerini buldu!
2015 son çeyreğinde 2. Si düzenlenen yarışmada Norm Grubu çalışanlarının ekipler halinde önerdikleri, farklı alanlarda gelişime neden olabilecek proje fikirleri yarıştı ve ödüllendirildi.